HakkımızdaMert Rulman San. Tic. Ltd. Şti'ne Hoşgeldiniz.

Mert Rulman San. Tic. Ltd. Şti. 1979 Senesinde Avcılar'da Mert Rulman Adi. Kom. Şti. adı altında küçük bir işletme olarak kurulmuştur. 1986 Yılında hala hizmet verdiği yere taşınarak genişlemiş, 1990 yılında Ltd. Şti. ünvanını almıştır. 35 Yıldan beri sanayimizin hizmetinde olan şirketimiz; INA - FAG-NSK Rulmanları distribütörü olmanın da sağladığı avantajı kullanarak fiyat, stok ve hizmet olarak rakiplerine üstünlük sağlamıştır.
2013 Yılı başından itibaren girişilen yeni yapılanma ile birlikte şirketimiz Hadımköy bölgesine daha iyi hizmet sunabilmek için yeni bir şube açmış; İzeltaş el aletleri, Kukamet bağlantı elemanları, Sembol plastik, Kama tekerlek, Tesa Bant ürünlerinin resmi distribütörü olmuştur.

Yeni yapılanma ile birlikte Oerlikon kaynak elektrotları, Altaş ve İzeltaş el aletleri, Karbosan kesici ve aşındırıcı ürünleri, Atlas zımpara, Kama sanayi tekerlekleri, Makita ve Bosch elektrikli el aletleri, Loctite-OKS sanayi kimyasalları, Yıldız gaz armatürleri, Civata, V-Kasnağı, Kaplin, Zincir, İş Güvenliği Ekipmanları, Hidrolik ve Pinomatik ürünler, Hortumlar, Ambalaj Malzemeleri, garaj ve yük kaldırma ekipmanları ve bilimum sanayi malzemelerini de kapsayan ürün gamımız 14000 değişik kaleme denk gelmektedir.